Trans-Hol
Marek Cerklański


81-601 Gdynia

ul. Artemidy 4


Poniedziałek:
 
cała doba
Wtorek:
cała doba
Środa:
 
cała doba
Czwartek:
 
cała doba
Piątek:
 
cała doba
Sobota:
 
cała doba
Niedziela:
 
cała doba
www.pomocdrogowagdynia.moto24.pl

 

O NAS

83690ef8e66c66b77925a9ddfda51387.jpg
 
e3e8c1fe52db786fe2e7deb4b88e0427.jpgJesteśmy profesjonalną firmą o długiej tradycji w branży motoryzacyjnej. Od początku swojej działalności zajmujemy się holowaniem pojazdów oraz wszelkimi usługami związanymi z pomocą drogową. Działamy na terenie miejscowości Gdyni, miejscowości ościennych w tym Rumi, Redy,  Sopotu, Gdańska oraz całego województwa pomorskiego, jednak świadczymy również usługi holownicze na terenie całego kraju, a także Europy, co jest naszym dodatkowym atutem.

Solidne wykonywanie naszej pracy zaowocowało zdobyciem zaufania wielu klientów indywidualnych, a także firm i salonów samochodowych. Jednak nie poprzestajemy na tym i wciąż się rozwijamy, zdobywamy wiedzę i doświadczenie, poznajemy wymagania klientów, którym staramy się sprostać.

Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem. Oferujemy Państwu usługi holowania oraz pomocy drogowej i transportu każdego Państwa pojazdu od motocykli, poprzez samochody osobowe, busy, maszyny rolnicze, ciężarówki, maszyny budowlane oraz wszelkie inne pojazdy i przedmioty wg. Państwa uznania.

Warto skorzystać z naszych usług i przekonać się, że dzięki wysokiej jakości transportu i profesjonalnemu podejściu do klienta, jesteśmy najlepszą firmą na rynku w swojej kategorii.

                                                     Zadzwoń do nas!
          Czekamy na Twój telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu !

83690ef8e66c66b77925a9ddfda51387.jpgWięcej

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

83690ef8e66c66b77925a9ddfda51387.jpg

6d31cd5e5c549c8db68e10af7d0ed370.jpgPrzez 24 godziny na dobę świadczymy fachową pomoc i profesjonalne zaplecze techniczne, a przede wszystkim szybki dojazd do klienta. Po otrzymaniu wezwania docieramy na miejsce holowania w przeciągu 10 minut (na terenie miejscowości Gdynia).
Działamy na terenie województwa Pomorskiego. Ponadto w swoim rodzinnym mieście oraz pobliskich miejscowościach w tym między innymi: Rumi, Redzie, Sopocie i Gdańsku oraz terenie całego kraju.

Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem.

W ramach oferowanych usług proponujemy również kompleksową obsługę, a w tym:

 • Holowanie, pomoc drogowa oraz transport pojazdów - osobowych, ciężarowych, motocykli, wózków widłowych, itp
 • Holowanie aut powypadkowych, uszkodzonych, niesprawnych, nie nadających się do samodzielnej jazdy (auta po wypadkach i kolizjach)
 • Holowanie aut po wszelkich awariach
 • Holowanie samochodów z garaży podziemnych
 • Uruchomienie pojazdu (jeżeli jest to możliwe na drodze)
 • Wymiana koła, żarówki, podanie prądu.
 • Awaryjne otwieranie aut.
 • Spuszczanie źle zatankowanego paliwa.
 • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis)
 • Wyciąganie pojazdów z rowu - auta osobowe, ciężarowe, wyciąganie pojazdów z trudnych terenów (błoto, rowy, zaspy śnieżne itp)
 • Transport ponad gabarytowy.
 • Przewóz aut sprowadzonych z zagranicy.
83690ef8e66c66b77925a9ddfda51387.jpgWięcej